ROBERT MAJKUT DESIGN to kreatywne studio działające od 1996 r. Na początku działalności skoncentrowane na projektach brandingowych w architekturze, grafice i projektowaniu produktów  rozwinęło się w kierunku większych realizacji architektonicznych i nieprzerwanie pracuje nad szerokim wachlarzem często wysoce innowacyjnych i zróżnicowanych projektów. W swojej historii ustanowiło wiele standardów rynkowych dla wielu branż i metodyki projektowej, tworząc przełomowe realizacje dla świata rozrywki i finansów, zauważalnych i docenionych na globalną skalę. Studio ma w swoim dorobku setki oryginalnych projektów, setki tysięcy metrów kwadratowych wdrożeń. Projekty studia obejmują często działania strategiczne, łączące ewolucję i integrację produktów oraz usług, projekty wnętrz, branding i architekturę. Efektem tych działań są zazwyczaj spójne, kompleksowe rozwiązania skutkujące ich biznesowymi sukcesami. Wiele z projektów studia wprowadzało na rynek nowe marki i firmy, które odznaczyły się potem ponadprzeciętnym sukcesem rynkowym, często stając się liderami branży.

Studio ROBERT MAJKUT DESIGN to firma z olbrzymim doświadczeniem rynkowym, projektowym ale i wdrożeniowym z portfolio obejmującym projekty realizowane w różnych częściach Świata, które łączy często wysoka indywidualność, funkcjonalność, estetyczna wrażliwość, dbałość o wysoką jakość i szeroka perspektywa ujęcia tematu

Studio współpracuje z biurami architektonicznymi na Świecie, producentami różnych branż a także realizuje projekty artystyczne dla teatrów, scen baletowych i galerii sztuki.

ROBERT
MAJKUT

CEO | HEAD OF DESIGN

CEO i dyrektor kreatywny RMD, jest uważany za jednego z wiodących, najbardziej kreatywnych designerów i architektów wnętrz, cenionego za tworzenie oryginalnych, narracyjnych, często przełomowych projektów. Projektant wnętrz znany z zamiłowania do wysokiej jakości, wyczucia koloru, inteligentnego wykorzystania przestrzeni, miękkich, swobodnych form oraz dbałości o szczegóły. Studiował architekturę, sztukę i kulturoznawstwo, interesuje się przemianami cywilizacyjnymi, rewolucjami w sztuce, antropologią kultury i nowoczesnymi technologiami, które z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy projektowej. Robert Majkut jest także wykładowcą, speakerem, jurorem w prestiżowych konkursach i autorytetem w dziedzinie projektowania dla biznesu i strategicznego wykorzystania designu. Architekt wnętrz, wizjoner i współtwórca cenionej na świecie marki Whaletone produkującej unikalne fortepiany. Był wielokrotnie wyróżniany za swoją pracę, utytułowany przez British Council wyróżnieniem „Rising Star”, nominowany do Elle Style Awards w kategorii „dobry design”, wielokrotny laureat nagrody European Property Awards i wielu innych. Często cytowany przez media branżowe i biznesowe, gość i ekspert w programach telewizyjnych i radiowych, a jego projekty i wypowiedzi znalazły się w setkach artykułów, magazynów i wydawnictw książkowych na całym Świecie.

ELŻBIETA
MADEJ

PARTNER | DIRECTOR OF DEVELOPMENT

Partner i Dyrektor ds. Rozwoju. Projektantka, specjalistka w zakresie Design Management, jedna z najbardziej doświadczonych osób w realizacji złożonych zadań projektowych związanych z designem miejsca, osoba o wysokich kompetencjach organizacyjnych i interpersonalnych. Znana ze swojej energii, bardzo dobrych relacji z ludźmi i otwartości na nowe doświadczenia i wyzwania projektowe. Interdyscyplinarne wykształcenie zdobyła studiując na uczelniach w Polsce i USA na kilku kierunkach związanych z projektowaniem, zarządzaniem i fotografią. W RMD od 1998 r najpierw jako Design Manager, a od 2007 roku jako Dyrektor Ds. Wdrożeń i Strategii Rozwoju. Była odpowiedzialna za wdrożenia kompleksowych projektów dla branż telekomunikacyjnej, rozrywkowej, finansowej oraz marek luksusowych, tworząc standardy zarządzania projektami i wdrożeniami nowych marek na rynek, specjalistka w kształtowaniu siły marek poprzez design w biznesie. Współtwórca i dyrektor w firmie Whaletone produkującej unikalne fortepiany. Uhonorowana przez British Council prestiżowym wyróżnieniem „Rising Star” a w 2012 roku otrzymała złoty medal na Międzynarodowej Wystawie Kobiecych Wynalazków w Korei za projekt Beforme. Uważny obserwator i przenikliwy fotograf miejskich kontekstów i naturalnego piękna.

WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

Ałaszewsk iMarek, Bartkiewicz Jarosław, Bereza Aneta, Betley-Uchańska Anna, Bębenek Sabina, Bieniaszewska-Mietelska Anna, Biernacka Alicja, Biernat Alicja, Biliński Marcin, Bobek Andrzej, Celinska Paulina, Chrzanowska Aneta, Cichowlas Paulina, Ćwik Iwona, Dalewski Bartosz, Domańska Anna, Dyllus Paweł, Dzieniszewski Marcin, Fajst Tomasz, Figurska Natalia, Fitzet Patrycja, Fryś Marta, Galiński Piotr, Gałuszka Marcin, Gastoł Małgorzata, Gierus Dymitr, Godlewska Iwona, Grudzień Ziemowit, Hamerski Piotr, Hnativ Julia, Hołubowicz Magdalena, Irek Marcin, Janiak Magdalena, Jarzyna Marcin, Jarzyńska Agnieszka, Jeranowski Michał, Jędrzejewski Adam, Jóźwiak Tomasz, Kaczanowska Izabela, Kalita Marta, Kamińska-Stańczak Sabina, Karczmarczyk Marcin, Kiełbasa Marcin, Kiendzierski Kamil, Kierlewicz Andrzej, Klemp Wacław, Klimas Jakub, Kluś Maciej, Kłosek Piotr, Kobylas Aneta, Kokot Radosław, Koliński Paweł, Kopeć Dominika, Korsun Michał, Korta Karolina, Korulczyk Adam, Kozłowski Mateusz, Kubik Jarosław, Kuczyński Kamil, Lewandowska Dominika, Łącka Dominika, Łukasiak Albert, Maj Patrycja, Malcew Dymitr, Malczewski Rafał, Mamińska Zofia, MarcinIrek, Marciniak Agnieszka, Matras Katarzyna, Matusz Wojciech, Mazur Wojciech, Moniewska Anna, Mysiorek Paweł, Natkański Michał, Nazarko Magdalena, Niemcewicz Anna, Nowak Łukasz, Nowakowska Agnieszka, Nowakowska Dominika, Olszewska Magdalena, Paczkowski Artur, Pankowska Katarzyna, Pawłowicz Krzysztof, Perka Marcin, Piasecki Michał, Podfigurny Karol, Priadko Anastasiia, Prościńska Edyta, Rakowski Konrad, Sałkowski Piotr, Skawińska Anna, Smaga Tomasz, Sobol Marek, Socha Dominika, Sołtan Jan, Sroka Katarzyna, Stefaniak Bartosz, Strzałkowska Monika, Swaryczewski Łukasz, Szklarski Paweł, Sztachelski Mariusz, Śliwa Aleksandra, Tereszkiewicz Agata, Tomczak Izabela, Tovmasyan Gor, Tyczyński Antoni, Uzar Anna, Walczyna Maciej, Wąsowicz Michał, Widziszowski Łukasz, Wietecki Robert, Wilk Rumin Agnieszka, Wodzińska Agata, Wojtasik Sylwia, Woytowicz Ireneusz, Wójcik Rafał, Wysocki Rafał, Zabój Bartłomiej, Zagajewski Błażej, Zakrzewska Magdalena, Zawadzka Anna, Ziemiańska Dominika, Ziobrzyński Maciek, Zmokła Katarzyna, Zych Łukasz, Zychiewicz Tomasz

JESTEŚMY STOWARZYSZENI