Projekt wnętrza

MOLIERA 2, LUXURY BOUTIQUE

Salon Moliera 2 w Warszawie to miejsce, gdzie dostępne są kreacje autorstwa najlepszych projektantów z całego świata. To pełny inspiracji sklep z odzieżą luksusową, gdzie klientki znajdą wyjątkowe stylizacje i akcesoria najbardziej ekskluzywnych marek.

Więcej

Projektowanie wnętrza dla tak wybranych i znanych marek jak m.in. Valentino, Salvatorre Ferragamo i Louboutin, to nie tylko wyzwanie, ale również poczucie współodpowiedzialności za ich wizerunek który w sposób spójny kształtowany jest przez ich salony na całym świecie. Ten projekt dawał możliwość realizacji na międzynarodowym poziomie i wymagał poza wpisaniem się w wysoką jakość i ogólne założenia ram, wdrażania nowatorskich i pionierskich koncepcji.

Sposób ekspozycji produktów w salonie Moliera 2

Poza zgodnością z wytycznymi ekspozycyjnymi oraz ustalonej gamy barw i ogólnego, minimalistycznego charakteru ekspozycji właściwego dla marek luksusowych, znalazło się tu wiele uzupełnień indywidualnych będących kwintesencją i metaforą charakterystycznych elementów dla produktów i twórców tych marek. Przykładowo charakterystyczne dla Valentino motywy kwiatowe, w przeskalowanej, reliefowej formie, zdobią ściany butiku. Łącząc zharmonizowaną kolorystykę i indywidualne formy, udało się stworzyć czystą, elegancką i oryginalną przestrzeń, która powinna być doskonałym tłem do tego co jest w niej najważniejsze – krawiectwa z najwyższej światowej półki.

Mniej

 • KLIENT

  IT FASHION

 • DATA

  2009

 • MIASTO

  Warszawa

 • SKALA

  215m2

 • ZAKRES

  projektowanie wnętrz, projektowanie mebli, projektowanie oświetlenia, projektowanie paternów, projektowanie dywanów

 • Udostępnij:

Pliki projektu:

Zdjęcia: Aleksander Rutkowski

 • Udostępnij: