luxury interior design

Moliera 2, luxury interior design

Zmiana aranżacji i przeorganizowanie istniejącej powierzchni salonu Moliera 2, który zaprojektowaliśmy 8 lat wcześniej, ze względu na powiększenie sklepu o dodatkową powierzchnię lokalu użytkowego obok. Była to też świetna okazja do zmiany i odświeżenia koncepcji miejsca. W związku ze zmianą ilości obecnych marek salon stał się bardziej multibrandowy a przez to mniej zobowiązany do nawiązywania do kanonów jednej marki. Dało to możliwość kształtowania własnej tożsamości i wizerunku salonu.

MORE

Czym jest butik Moliera 2?

Moliera 2 w Warszawie to miejsce, gdzie dostępne są kreacje autorstwa najlepszych projektantów z całego świata. To pełny inspiracji sklep z odzieżą luksusową, gdzie klientki znajdą wyjątkowe stylizacje i akcesoria najbardziej ekskluzywnych marek z całego świata w tym najbardziej ekskluzywnych marek obuwniczych.

Jakie znane marki znajdują się w butiku Moliera 2? 

Projektowanie wnętrza dla tak znanych marek jak m.in. Valentino, Louboutin, Burberry, Balmain, Kenzo, Zimmermann, Manolo, Blahnik, Casadei, Alexandre Birman, Francesco Russo to nie tylko wyzwanie, ale również poczucie współodpowiedzialności za ich wizerunek. Ten projekt dawał możliwość zmierzenia się z kanonami na międzynarodowym poziomie a jednocześnie stanowił możliwość poszukiwania takich efektów i rozwiązań które były by wspólne dla występujących tu marek. Odmłodzona koncepcja salonu posługuje się zamierzona surowością i nieco rebelianckim „lookiem”, który bardzo dobrze kontrastuje z dopracowanymi detalami produktów i elementów ekspozycji.

LESS

 • CLIENT

  IT Fashion

 • DATE

  2017

 • CITY

  Warsaw

 • SCALE

  215m2

 • SCOPE

  Interior design, furniture design, lighting design, multimedia design

 • SHARE

PROJECT FILES

Photo by Materiały Inwestora